KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14309109
nr 1430 9109
Carl Johnson. Signerad, "utsikt från Öjeberget i Järvsö". Olja på pannå, 24x31cm, yttermått inklusive ram: 27x34cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:20:30
6/11 14:12:04
500 kr
8/11 16:37:46